כשאנחנו מדברים על עורך דין מומחה לגירושין אחד הדברים הוא להגיע בחכמה ומינימום נפגעים לתוצאה הרצויה. חשוב להבין שעומדים ילדים בלב הסיפור ולשמור על טובתם זה הערך המוביל. מומחה אמיתי יודע לעשות הרבה פעולות מבלי לפגוע בקשר של הילדים עם אחד מהצדדים.

משרדנו עוסק רבות בתחום עם אחוזי הצלחה גבוהים כאשר חשוב לנו נורא להשאיר את הילדים מחוץ לסיפור ולנהל מערכה עיקשת באמצעים לגיטימיים. פנו עוד היום למשרדנו לקביעת פגישת ייעוץ ולבניית אסטרטגיה נבונה ונכונה עבורכם.

להתמחות בתחום הגירושין דורש ידע רב ובקיאות בדינים השונים שחלים על זוגות שנישאו במדינת ישראל.

כל פסק דין חדש יש להתעדכן לגביו, להבין את הנסיבות וכיצד זה משפיע על כל המקרים של הלקוחות.

תחום דיני המשפחה נמצא בשינויים הן מבחינת ההלכות, החקיקה והאג'נדה של השופטים.

עורך דין מומחה לגירושין יודע לקרוא ביעילות את כל המידע שנדרש ממנו מתוקף תפקידו.

לשיחת ייעוץ עם עורך דין

עורך דין מומחה לגירושין נדרש ממנו לגלות רגישות רבה. מדובר בסיטואציה מורכבת שמעורבים הרבה רגשות ולעיתים הילדים נכנסים לתמונה כי אחד הצדדים חושב שבעזרת הפעלת מנופי לחץ בקשר עם עם הילדים יגיע לתוצאות טובות יותר.

עורך דין חכם יידע למנף ולפעול באיפוק הצריך ובעת הצורך להציג את ההתנהלות בבית המשפט. אין צורך תמיד להתלהם אלא איסוף ראיות בצורה שקטה ולהרגיע את השטח ואף להרדימו יכול להיות קטלני הרבה יותר.

בכל אופן כל זה נעשה ברגישות כלפי הצדדים המעורבים והצגת הסיטואציה והדרישות מול בית המשפט בצורה רגישה ומכובדת.

עורך דין מומחה לגירושין יודע כאשר אין מוצא אחר להפעיל את התקיפות והנחישות ולהביאה למשא ומתן מול הצעד השני. לבקשות שמוגשות לבית המשפט ולאסטרטגיה הכללית של התיק.

ביצוע פעולות באופן אקטיבי כנגד הצד השני, שימוש בחוקרים הפרטים וחתירה לראיות מנצחות תיק. העיקשות והעבודה היצירתית הזאת ללא הנחות ופשרות הופכת את העורך דין ללא מתפשר וכך הוא מכתיב קו ניצי אשר הצד השני מבין שזו תהיה מערכה ארוכה ומתישה. יש לכך מימד פסיכולוגי אדיר.

נוצרת מלחמה פסיכולוגית שהרבה פעמים מופעלת על גברים כאשר מנסים להרחיקם מילדיהם בכדי להפעיל עליהם מנוף נפשי שיגמור את התיק.

לשיחת ייעוץ עם עורך דין

079-5599528

שינקין 65 גבעתיים

gbenatov@gmail.com

תמיד לשרותך

ניווט באתר

פסקי דין

לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונחזור אליכם

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - גבריאל בנטוב, עו”ד © 2018