משרד עורכי דין בנטוב לענייני הגירה ומשרד הפנים

משרד עורך דין בנטוב- מובילים בתחום הסדרת מעמד מול משרד הפנים

קבלו פגישת יעוץ ללא עלות עכשיו

להתנהל מול הטוב ביותר

השרותים שלנו

חתונה בזום

בלי לצאת מהארץ ובליווי צמוד של משרד עורכי דין שלנו-
היום כבר לא צריך לטוס לחו"ל בשביל נישואים אזרחיים. אפשר להתחתן בזום בקלות, במהירות ובדרך שהכי נוחה לכם עם חתונה אזרחית – טקס מקוון שנעשה מרחוק שלאחריו תוכרו כזוג נשוי ע"י משרד הפנים…וכל זה, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית או לטוס לחו"ל.

עיכוב כניסה לישראל בנמל התעופה

לא פעם, המדינה מונעת מאנשים להיכנס ארצה מסיבות שונות, לעיתים מדובר בחשש שמסורב הכניסה עתיד לעבור עבירה בישראל, לעיתים קיים חשש שמא מסורב הכניסה לישראל עשוי להיות לעסוק בטרור, ובכלל לעיתים המדינה מונעת כניסה ממי שהיא סבורה שאין בכוונתו רק לטייל בישראל, אלא להשתקע בה. גלו מה ניתן לעשות במקרים כאלו, ומה קורה במקרים שבהם המדינה מונעת מאדם שהוא לא אזרח או תושב ישראל, 

הסדרת מעמד בת הזוג

הסדרת מעמד כבני זוג נשואים וידועים בציבור (כאשר אחד מהם זר), הסדרת מעמדם של מבקשי מקלט, בקשות הומניטאריות/רפואיות ובקשות אחרות ומגוונות מול משרד הפנים.

מקרקעין ודירות

משרדנו מומחה בטיפול בעניינים הקשורים לחוק המקרקעין, כגון ייצוג וליווי קונים או רוכשים של דירות, חנויות ומגרשים. במהלך שנות עבודתנו ייצגנו מאות רבות של לקוחות בתחום מורכב זה.

דיני ירושה וצוואות

כל עניין שקשור לחלוקה של ירושה או לחשיפת תוכן צוואה – חשוב להתעסק בו בליווי צמוד של עו"ד לענייני ירושה שיש לו ניסיון וידע נרחב בתחום. הוא יידע בדיוק מה המשמעות של הצוואה כפי שהיא כתובה, יידע להבין מה המשמעות של אופן עריכת הצוואה המדוברת, יסייע במקרה של מחלוקת בין היורשים או חלילה ריב שמתפתח לאור תוכן הצוואה וכמובן ייצג את הלקוח שלו במהלך חלוקת הירושה הלכה למעשה. לא תמיד זה פשוט ולא תמיד זה זורם חלק אך בדיוק לשם כך יש בתמונה עורך דין שיסייע במידת הצורך להרגיע את הרוחות ולדאוג לאינטרסים של הלקוחות שלו.

מעמד אישי

למשרדנו ניסיון רב מאוד בליווי זוגות ויחידים בכל הנוגע למעמדם המשפטי, לגיבוש הסכמי ממון (לפני נישואין ותוך כדי), מו"מ להסכמי גירושין וייצוג בבית המשפט לענייני משפחה. למשרדנו ידע וניסיון בתחומי המזונות והמשמורת ואנחנו משתדלים להיות ענייניים וריאלים בתוך ים הרגשות שמלווה את הצדדים להליכים אלו.

היי, אני עו"ד גבריאל בנטוב.

ב- 12 שנות הניסיון שלנו המשרד הצליח לעזור למאות ישראלים לממש את האהבה שלהם, להסדיר את המעמד ולהתיישב בישראל ביחד.

פגשתי לא מעט ישראלים שהכירו את החצי השני שלהם  בחו"ל (או שהכירו בארץ מישהו או מישהי שהם לא אזרחים או שהם קבעו). הם רוצים לחיות בארץ וליהנות מהקשר שלהם, אבל: הם מוצאים שאין עם מי מדברים במשרד הפנים לא עונים להם, הם טובים להם ירוקרטיים וחסרים להם מסמכים, הם לא יודעים איך לנהל את הביטוח והטעויות שפוגעות בסיכוי ההצלחה שלהם, ולב הם מקבלים. מכתב גירוש, ובן או בת הזוג לעזוב הארץ. אני מכיר את המקרים האלו מקרוב, כי גם אני הייתי מהגר.כשהגעתי לארץ, נתקלתי בבעיות עם השפה, בהשתלבות ובבירוקרטיה סבוכה.

מתוך הכאב האישי שלי הקמתי משרד בוטיק שמתמחה בהגירה.

למה לעבוד איתנו

שירות VIP

אתם תדעו בדיוק מי עורך הדין שמטפל לכם בתיק, ומחזיק לכם לאורך כל הדרך.

חיסכון של שנים

אנחנו יודעים לקצר שנים (!) מתהליך ההתאזרחות – בהשוואה לזוגות שמנסים לעשות את זה לבד.

מומחים בדיני הגירה

המשרד הוקם מתוך כאב אישי, כדי לעזור למהגרים וכבר מעל עשור שזה כל מה שאנחנו עוסקים בו.

12 שנות ניסיון

וגם מאות סיפורי הצלחה

ללא התחייבות

משלמים על כל שלב בנפרד ואפשר לצאת מהשירות מתי שרוצים.

בית אחד לכל ענייני ההגירה

עו"ד גבריאל בנטוב.​

הסדרת מעמד

אל תנסו לעשות את זה לבד

ללא ליווי משפטי – רוב הזוגות עושים הרבה טעויות:

נופלים כמו זבובים על מסמכים או על תשובות שגויות בראיון. 

וזה לא כי הם אשמים, פשוט כי לא היה להם עורך דין מקצועי שייקח אותם יד ביד לאורך הדרך ויסביר את המשמעות של כל שלב בתהליך.

מניסיון, מי שמגיע אליי מראש – נהנה מתהליך קל יותר. אני אפתור לכם מראש הרבה בעיות שיכולות לצוץ וקשיים שיערימו עליכם במשרד הפנים.

לעשות את הצעד הראשון

ליווי אישי מלא בכל צעד

מובילים בתחום ההגירה בישראל

ראו מה לקוחותינו אומרים עלינו

Diana Kostanova
Diana Kostanova
2023-09-21
Very fast and good service!
אפרים יגר
אפרים יגר
2023-09-14
ברצוני להמליץ ,לכל המעונין בתהליכי רישום במשרד הפנים הדורש התערבות של בית המשפט, להתקשר עם משרד עו"ד בנטוב . רצית ידע מקצועי קיבלת, רצית שירות ואדיבות קיבלת, רצית מחיר הוגן קיבלת,ובקיצור כל מה שתרצה בתחום זה אני ממליץ בחום רב , לא תתאכזבי או תתאכזב כי בנטוב נותן את כל הלב
אשרת אושרת
אשרת אושרת
2023-08-07
אני מאוד מרוצה מעבודתו של ע דיין גבריאל בנטוב כל מי שיש לה בעיות בקשר לזוגיות זה המקום אף פעם לא ראיתי כזה שירות אין עלייך תמשיך להיות כזה תודה רבה לך מכל הלבבבבב
Shai Waisbrod
Shai Waisbrod
2023-08-06
עזר לנו המון בהוצאת מסמכים בתהליך הוצאת דרכון זר, מקצועי ומהיר. תודה. רבה
pavlick gonzalez
pavlick gonzalez
2023-07-12
If you ever need somebody who will be an empath, be there for you, listen to you about your legal problems, you can always count with Gabriel, i recommed him 100%!!!
Hila Moshieff
Hila Moshieff
2023-06-24
עו"ד גבריאל בנטוב הציע שירות במחיר הוגן, היה מאד זמין לשאלות והשיג עבורי את הפסיקה המבוקשת. אני ממליצה עליו מאד.
גילה סימון
גילה סימון
2023-03-29
עו״ד גבי בנטוב עזר לנו לקבל פסיקתא לגבי השם של אבא שהוחלף בעלייתו לארץ ב-1948. גבי היה כל כך מקצועי וסבלני גם כשלקח זמן לא התייאש ועודד אותנו , ולבסוף קיבלנו את אשר ייחלנו. תודה מעל הלב משפחת סימון
dodi do
dodi do
2022-07-18
עורך דין מקצועי עם ניסיון..

יצירת קשר

הצהרת נגישות

עורך דין גבריאל בנטוב,- כל הזכויות שמורות

עורך דין גבריאל בנטוב

כל פתרונות ההגירה

קבלו יעוץ ללא עלות

מלאו פרטים ומייד אצור קשר